Kam dál?


Havarijní pojištění srovnání

Havarijní pojištění se sjednává na pojistnou částku, která u nového vozidla odpovídá ceně uvedené ve faktuře. V případě ojetého vozidla se použije cena obecná, tj. cena, za kterou lze vozidlo v době sjednání pojištění pořídit, např. v bazaru. Z těchto důvodů doporučujeme po dvou až třech letech havarijní pojištění přehodnotit. Můžete využít srovnání havarijního pojištění, které vám dá odpověď na otázku, zda by se vám finančně nevyplatilo uzavřít pro vaše vozidlo nové havarijní pojištění.

Havarijní pojištění lze uzavřít buď na všechna rizika – havárie, odcizení, živel, vandalismus, anebo na vybraná hlavní rizika.

Pro použití naší kalkulačky opiště antispamový kód:


              Různé druhy kalkulaček v pojištění a pomoc při určování cen, najdete na našem webu kalkulačka.                        

K dalším informacím o pojištění vozidel a s tím souvisejících pojištěních se dostanete přes rychlé odkazy zde:  zejména o zákonném pojištění vozidel, tedy pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, lidově Povinné ručení, obecné informace o všech typech pojištění automobilů se dozvíte zde Pojištění vozidel. Některé pojišťovny k havarijnímu pojištění či povinnému ručení přidávají Úrazové pojištění řidiče nebo i spolujezdců.

U nás získáte navíc slevu
ve výši 20%