Kam dál?


Havarijní pojištění Uniqa. Kasko a Kasko Max.

Komplexní program havarijního pojištění, který kryje škody vzniklé na Vašem vozidle i v případě, že jste sami viníkem nehody. Díky KASKU se nemusíte bát ani odcizení vozu či jeho součástí, rozbití skla, živelních škod a dalších nepříjemných událostí. Pojištění obsahuje malou asistenci UNIQA. Aby pojištění bylo vhodné opravdu pro všechny klienty, můžete si vybrat z těchto variant:

- kompletní: komplexní havarijní pojištění, které Vás chrání pro případ nehody, vandalismu, před pádem věci na vůz, před živelními škodami a odcizením

- havarijní: pojištění pro ty, kteří se chtějí chránit pro případ nehody, proti pádu věci a živelním škodám

- odcizení: chrání Vás v případě odcizení vozu či jeho části a před živelními škodami.

 

Z této základní nabídky pojištění KASKO nelze uplatňovat nároky na zapůjčení náhradního vozidla pro vozidlo žádné tovární značky.

 

KASKO Max:

 

 

UNIQA má pro vybrané značky vozidel nový produkt, díky němuž má klient nárok na pojistné plnění ve výši pořizovací ceny svého vozidla v případě totální škody po dobu 1 roku (KASKO MAX 12) nebo 2 let (KASKO MAX 24) nebo 3 let (KASKO MAX 36) po odečtení spoluúčasti a zbytků. Produkt je určen pro nová vozidla.

 

Všechny varianty KASKO MAX navíc obsahují:

- příspěvek na zapůjčení jiného vozidla

- pojištění čelního skla se spoluúčastí pouze 5% z pojistného plnění minimálně 500 Kč bez vlivu na Bonus/Malus

 

 

S každým havarijním pojištěním KASKO dále získáte:

 

 

- možnost využívat 24 hodin denně služeb Základní asistence UNIQA

- slevu až 20% za odpovídající zabezpečení vozidla, při pojištění pro případ odcizení slevu až 40% z pojistného

- jízda bez nehod se Vám opravdu vyplatí - díky systému Bonus/Malus získáte slevu až 50% z celkového pojistného

- pojištění platné nejen na území České republiky, ale na celém území Evropy

- zvýhodněnou cenu (sleva 50%) na provedení SBZ OCIS (pískování skel), kterou poskytuje smluvní partner Cebia na základě uzavření smlouvy pro pojištění vozidla u UNIQA

 

Pokud máte pískovaná skla získáte slevu z havarijního pojištění na čelní sklo.

 

Přijetí do pojištění

 

UNIQA při přijetí do pojištění doporučuje u většiny vozidel alespoň minimální zabezpečení- SBZ OCIS („pískování“ skel a registrace vozu v databázi OCIS. Tato registrace platí do doby změny vlastníka vozidla). Klientům UNIQA poskytuje smluvní partner CEBIA 50% slevu z běžné ceny této služby. U dražších vozidel (zpravidla nad 1,500.000 Kč) vyžaduje UNIQA navíc kromě SBZ OCIS aktivní zabezpečení- např. SHERLOG. UNIQA za zabezpečení SBZ OCIS poskytuje 10% slevu z KASKO pojištění. V případě zabezpečení SBZ OCIS kombinovaného navíc s mechanickým zabezpečením pevně spojeným s vozidlem a zabezpečením aktivním UNIQA poskytuje slevy až 25% z kompletního KASKO pojištění.

 

Je-li vozidlo ojeté, vyžaduje UNIQA rovněž fyzickou prohlídku vozidla s fotodokumentací tzv. VINFOTO, která se realizuje buď pracovníky UNIQA či prostřednictvím více než stovky smluvních pracovišť CEBIA. Na některých smluvních pracovištích CEBIA se navíc prohlíží systémem VINTEST PLUS, což je doporučená služba, jedná-li se o uzavření KASKO pojištění pro vozidla individuálně dovezená a nebo vozidla, která mají duplikát technického průkazu.

 

Zvolte komplexní pojištění KASKO a povinné ručení. Získáte následující výhody:

- 10% slevu za kombinaci obou produktů z pojištění KASKO

- balíček připojištění jako bonus - výhodné připojištění zavazadel a sedadel ve voze za zvýhodněnou cenu

- nárok na pojistné plnění uplatněný z doplňkových pojištění nemá vliv na Bonus/Malus v POV ani v KASKO pojištění

 

              Různé druhy kalkulaček v pojištění a pomoc při určování cen, najdete na našem webu kalkulačka.                        

K dalším informacím o pojištění vozidel a s tím souvisejících pojištěních se dostanete přes rychlé odkazy zde:  zejména o zákonném pojištění vozidel, tedy pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, lidově Povinné ručení, obecné informace o všech typech pojištění automobilů se dozvíte zde Pojištění vozidel. Některé pojišťovny k havarijnímu pojištění či povinnému ručení přidávají Úrazové pojištění řidiče nebo i spolujezdců.

U nás získáte navíc slevu
ve výši 20%