Kam dál?


Havarovaný vůz skončil v příkopu. Havarijní pojištění nebylo.

V podvečerních hodinách havaroval mezi obcemi Lubno a Nechanice na Hradecku osobní vůz zn. Lada 2105. Poté, co auto narazilo do zábradlí u silnice, sjelo do příkopu, kde se obrátilo na bok. Bohužel havarijní pojištění řidič sjednané neměl.

Ve vozidle kromě řidiče cestovala žena a malé dítě. Zatímco řidič vyvázl bez zranění, žena a dítě museli být na místě ošetřeni.  Dobrovolní hasiči, kteří na místo nehody dojeli jako první, nasadili ženě krční límec a uložili ji do vakuových nosítek. Po příjezdu záchranné služby byla žena sanitkou převezena do nemocnice. Malé dítě, které utrpělo tržnou ránu na hlavě a šok, bylo rovněž transportováno do nemocnice k vyšetření.

Jednotka dobrovolných hasičů z Nechanic pak asistovala i při odtahu havarovaného auta.

              Různé druhy kalkulaček v pojištění a pomoc při určování cen, najdete na našem webu kalkulačka.                        

K dalším informacím o pojištění vozidel a s tím souvisejících pojištěních se dostanete přes rychlé odkazy zde:  zejména o zákonném pojištění vozidel, tedy pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, lidově Povinné ručení, obecné informace o všech typech pojištění automobilů se dozvíte zde Pojištění vozidel. Některé pojišťovny k havarijnímu pojištění či povinnému ručení přidávají Úrazové pojištění řidiče nebo i spolujezdců.

U nás získáte navíc slevu
ve výši 20%